לעיצוב הבית שלך השאר פרטים

אשמח לעמוד לשירותכם

  או התקשרו עכשיו : 0778048502

  עיצוב מודרני

  עיצוב פנים מודרני יוקרתי

  מכל עבר אנו שומעים את השם עיצוב מודרני, ולכן עולה השאלה מהו סגנון העיצוב המודרני. אם כפי שוודאי אורנה שבו, המעצבת המפורסמת, הייתה אומרת לכם כי העיצוב המודרני הוא עיצוב על פי כללים מסוימים הדורשים את התאמת הבית לסגנון מסוים. אם אינכם יודעים מהו סגנון עיצוב זה, אתם יכולים לפנות אל מעצבת פנים ולבקש ממנה לראות דוגמאות של בתים שהיא עיצבה בסגנון מודרני – וכך תבינו האם אתם רוצים לבחור בסגנון זה או שמא עדיף לבחור בסגנון אחר שיהיה יותר לטעמם יותר יפה ומתאים להם.

  עיצוב בית מודרני מול העיצוב מסורתי?

  עולה השאלה האם עיצוב מודרני עדיף על פני עיצוב מסורתי? אם כפי שאתם בוודאי יודעים על טעם וריח אין להתווכח. כלומר גם אי אפשר להכריע בשאלה מה עדיף עיצוב מודרני או מסורתי. יש אנשים אשר יעדיפו עיצוב מודרני ואחרים יעדיפו עיצוב מסורתי. מה שבטוח הוא שלא כדאי להכריע בין שני הסגנונות מבלי להבין במדויק מה הסגנון הזה אומר. כמובן שאתם לא צריכים להכריע בשאלה הזאת לבד, עליכם לפנות אל אשת מקצוע בדמות מעצבת פנים אשר תסייע לכם להכריע בשאלה מה עדיף. כך תבחרו את העיצוב המתאים ביותר לבית שלכם ותוכלו לשדרג את הבית שלכם בכמה רמות.

  עיצוב מודרני לבית – הבחירה הנכונה לבית שלכם

  מדוע אורנה שבו היא המעצבת הטובה ביותר עבורכם? אם כן אתם צריכים להבין כי אורנה הציבה סטנדרט חדש בעולם העיצובים ויצרה עולם מדהים לכל בית ובית שהעסיק אותה. אורנה היא מומחית אמיתית בכל סגנונות העיצובים ויש לה ידע עצום הן מלימודים והן מעבודה מעשית ארוכת שנים. אם אתם רוצים לבחור את המעצבת הטובה בארץ אין ספק כי זוהי אורנה שבו. כמובן שאורנה מעצבת את הבתים על פי הסגנון שהלקוח רוצה, והיא תמיד שמה את הרצונות של הלקוח לפני הכול. כך היא יוצרת עבורו את הבית היפה והמעוצב ביותר שיש. 

   

  מי אתה בכלל עיצוב מודרני?

  העיצוב המודרני הוא חלק מהתנועה הגדולה של המודרניזם, שהחלה להתבסס לקראת סוף המאה ה-19. המודרניזם מקושר למחשבה מודרנית מכיוון שהמודרניסטים רצו להתנער מהנורמות הישנות ששלטו אז ולהביא דרך חדשה שתבטא את השנוי הגדול שקרה אז. היצירתיות והתרבותיות דחפו את כל יתר הסגנונות המיושנים ופינו מקום לרעיונות חדשים וייחודיים להיכנס אלינו הביתה..

  מילותיו של עזרא פאונד הפכו למנטרה עבור המודרניסטים

  Make it New

  בעיצוב המודרני יש מספר מוטיבים שחוזרים על עצמם . מוטיבים אלו יעזרו לנו להגדיר טוב יותר מהו בעצם עיצוב מודרני כיוון שאין לו הגדרה מדויקת.

  לפניכם מספר מוטיבים השייכים לסגנון עיצוב מודרני:

  קווים ישרים ונקיים

  מוטיב זה מתייחס בעצם גם למבנה עצמו, קירות מפתחים גמר חוץ וגם לפנים הבית: ריהוט בקווים ישרים חדים וחסכוניים, כך גם מבנה החדרים והחללים הפנימיים.

  מינימליזם

  מוטיב זה הוא חלק בלתי נפרד מהסגנון הזה. מה שמאפיין אותו היא הגישה ” פחות זה יותר”. מוטיב זה בא לידי ביטוי בעיקר בעיצוב החלל. שימוש מועט בטקסטיל ובצבעים. נדרשת תשומת לב יתרה לפרטים ולאופן תכנון החלל. יש להשקיע מחשבה רבה כדי לוודא שהעיצוב יכלול בתוכו את כל הפרטים ההכרחיים בלבד. אם ז נוח או לא אתם תחליטו

  עומס מחוץ לתחום

  מוטיב זה מתקשר למינימליזם והוא מתייחס בעצם לאביזרים המקשטים את הבית. כל מה שנהוג לשים על ספריות פתוחות עובר לארונות סגורים. כל מה שלא הכרחי עובר ל”סל המחזור” או למקום נסתר מן העין.

  אור ותאורה

  זהו אחד המוטיבים המרכזיים בסגנון זה. כאן נדרשת הכנה מוקדמת עוד בשלב התוכניות. יש צורך בתכנון מראש של התאורה השקועה בקירות וברצפה לצד תאורה גלויה ותלויה. מתבקש שילוב מגוון של סוגי תאורה כדי לקבל תוצאה פונקציונאלית ומפתיעה. יש לקחת בחשבון את ניצול האור הטיבעי שמגיע מהפתחים והחלונות שבסגנון המודרני הם רחבים ועשויים זכוכית שקופה.

  מתכות שונות

  כרום ונירוסטה מהווים מרכיב משמעותי בסגנון הזה והם הולכים ונהיים שכיחים יותר גם כחלק מהריהוט, כמו ברגלי שולחן, ידיות דלתות ומגירות, ברזים ומנורות. לכרום מלוטש יש ברק גבוה וגוון מעט כחלחל וקר, התורם מאוד למראה המודרני ומתרחק מהגוונים העשירים יותר של סגנונות אחרים.

  עיצוב מודרני – הצבע שמקפיץ את החלל

  מוטיב זה נעשה בזהירות ובמחשבה מרובה. כיוון שידוע שהסגנון המודרני ברובו מאופיין בגווני שחור אפור לבן נהוג לשלב צבע במקומות אסטרטגיים בבית לרוב במקום אחד ובעדינות. קיר כח שבו יש תמונה צבעונית מיוחדת או הקיר עצמו צבוע בגוון מסוים. זה יכול להיות גם ספה בגוון מיוחד שמונחת בחלל ונותנת צבע שונה שמקפיץ את החלל. כריות צבעוניות או שטיח גם יעשו את העבודה.

  בחירת סגנון העיצוב נעשית כבר בשלב התוכניות הראשוניות כדי שהקו העיצובי יבוא לידי ביטוי גם בבניית הבית (מפתחי חלונות וחומרי גמר).

  אורנה שבו מעצבת פנים יודעת להתאים את דרישות הלקוח וטעמו האישי למראה הסופי שיתקבל בחלל הפנימי של הבית.

  דרוש לכך ניסיון וידע שיש לאורנה במגוון סגנונות העיצוב. מומלץ בחום להתייעץ איתה לפני שעוברים לשלב הבחירות של חומרי הגמר ותכנון הפנים.

   

  לעיצוב הבית שלך השאר פרטים

  אשמח לעמוד לשירותכם

   או התקשרו עכשיו : 0778048502

   עיצוב פנים נוספים

   מעצבת מטבחים

   מעצבת מטבחים מומלצת אורנה שבו מדוע אסור לקנות בית חדש או ישן ללא עזרה של מעצבת מטבחים? אם כן אתם צריכים להבין כי המטבח הוא המרכז של הבית החדש. כפי שתראו בהמשך אורנה שבו היא מעצבת המטבחים המובילה בארץ והיא תגיד...

   קרא עוד
   עיצוב חנויות

   עיצוב חנויות קטנות וגדולות אם אתם קצת מכירים את השוק של עיצוב חנויות אתם בוודאי מכירים את השם אורנה שבו. אך עוד לפני שנרחיב על אורנה (אל תדאגו הפסקה האחרונה מוקדשת לה) אנו חייבים לציין כי עיצוב של חנות לא עושים...

   קרא עוד
   עיצוב מקלחת הורים

   עיצוב מקלחת הורים קטנה אתם אולי שואלים מדוע להקדיש מאמר שלם לנושא של עיצוב מקלחת הורים? אם כן כפי שבוודאי מעצבת הפנים אורנה שבו תספר לכם הנושא של עיצוב המקלחת הוא מאוד חשוב, זאת עקב מספר סיבות. אם כן המקלחת היא...

   קרא עוד

   לעיצוב הבית שלך השאר פרטים

   אשמח לעמוד לשירותכם

    או התקשרו עכשיו : 0778048502
    חברה לקידום אתרים ובניית אתריםם