לעיצוב הבית שלך השאר פרטים

אשמח לעמוד לשירותכם

  או התקשרו עכשיו : 0778048502

  עיצוב מקלחת הורים

  עיצוב מקלחת הורים קטנה

  אתם אולי שואלים מדוע להקדיש מאמר שלם לנושא של עיצוב מקלחת הורים? אם כן כפי שבוודאי מעצבת הפנים אורנה שבו תספר לכם הנושא של עיצוב המקלחת הוא מאוד חשוב, זאת עקב מספר סיבות. אם כן המקלחת היא פעמים רבות מרכז חדר השירותים והיא גם המקום בו אנו מבלים במדיטציה כל יום, לאחר יום עבודה ארוך. לכן המקלחת חייבת להיות מושלמת. בהתאם, רצוי לעצב את המקלחת בצורה הטובה ביותר שאפשר – ובמקביל לפנות אל מעצבת פנים שתסייע לכם בכך ולא להתפשר על נושא זה.

  עיצוב מקלחת הורים – האם להסתמך על האינטרנט?

  מדוע עיצוב מקלחת הורים צריך להיעשות עם מעצבת פנים ולא בעיצוב עצמאי דרך האינטרנט? אם כן, עליכם להבין כי עיצוב זה מקצוע לכל דבר ועניין שאי אפשר ללמוד אותו באופן עצמאי. נכון, האינטרנט הוא כלי רב עוצמה אך הוא לא יכול ללמד אותנו כיצד לעצב את הבית ואת זאת חשוב לזכור. יש הבדל עצום בין עיצוב עם מעצבת פנים ובין עיצוב על פי האינטרנט כאשר האחרון לא שווה את המאמץ שלכם. עליכם להבין כי מעצבת פנים תחסוך לכם כסף – וכך לא תתפזרו ולא תרכשו מוצרים שאין לכם צורך בהם רק בגלל שאתר כזה או אחר אמר לכם לקנות אותו.

  עיצוב חדרי מקלחת הורים – לשדרג את חדר האמבטיה שלכם

   לאורך השנים אורנה יצרה אורנה שם כאחת ממעצבות הפנים המובילות , זאת עקב המקצועיות העצומה שלה. אם אתם רוצים לעצב את הבית שלכם, ולעשות זאת בצורה הטובה ביותר שיש, מומלץ להכיר את אורנה שבו. פגישה אחת עמה, ואתם תבינו כי עשיתם את הבחירה הנכונה עבורכם. אל תטעו לחשוב, אורנה לא יוצרת עיצוב יש מאין אלא היא תעשה הכול בכדי להתאים את העיצוב לרצונות של הלקוחות שלה. כך אף עיצוב של אורנה לא דומה לאחר והיא יוצרת בתים ומשרדים שכמותם לא ראיתם מעולם, אשר ישאירו חותם עז על הלקוחות שלה – וזאת הבטחה.

  חפוי קרות למקלחת

  כאשר אנו פונים לשלב בחירת חומרי הגמר בעצוב מקלחת הורים יש לשים לב לכמה חידושים בנושא . האפשרויות הם רבות ומגוונות ויש לבחון לעומק את טיב חומר הגמר מול הנוחות שלנו בשימוש היום יומי.

  רוב חדרי הרחצה כיום מרוצפים ומחופים אך ניתן לראות גם אפשרויות נוספות בהם רק חלק מהקירות מחופים בעיקר במקומות בהם אפשרות החיפוי מגנה מלחות . האזורים שמסביב לכיור לאמבטיה . יש כאלו הבוחרים להשאיר אזורים לא רטובים במקלחת ללא חיפוי ולהשתמש בטיח דקורטיבי עם הגנה לרטיבות או בצבע מתאים. האפשרויות הן רבות ומגוונות ואין עדיפות לאחת על פני השנייה. הבחירה תלויה במשתמשים (ילדים/מבוגרים) ובסגנון העיצוב שאתם אוהבים יותר.

  אפרט על הנפוצים ביותר לעצוב מקלחת הורים:

  1. שיש-קיים במספר סוגים. לחיפוי בשיש יש יתרון גדול,הוא עמיד במיוחד,פרקטי ואלגנטי. ניתן לראות את השימוש בו בעיקר בבתי מלון ולאחרונה גם בבתים פרטיים. יש לו מראה יוקרתי הוא מופיע בגוונים שונים. יש הבוחרים את המראה השקט ויש את הפראי עם המון גידים. הוא משדר קלאסיות ויוקרה ששרדה אופנות מתחלפות לאורך השנים.
  2. אריחי פסיספ-סגנון אומנותי. כאשר אנו רוצים מראה יותר מצויר נבחר באריחי פסיספ אותם ניתן למצוא בגדלים שונים ובמבחר גוונים. ניתן לעצב אותם בכל צורה שנרצה,אפילו להגדיר איתם מסגרת למראה או הפרדה בין אריחים שונים. הגדרת אזור. האריחים מגיעים מודבקים על גבי רשת כך שהם קלים ליישום סופי.
  3. אריחים מזוגגים-הם הנפוצים ביותר לשימוש. עשויים זכוכיות, קרמיקה או חרסינה. ניתן למצוא אותם בצורות וגדלים שונים ומגוונים. ניתן להתאים אותם כמעט לכל סגנון. הם פרקטיים מאוד ועמידים לאורך שנים.

  בסופו של יום הבחירה לעצוב מקלחת הורים משלבת בתוכה את הטעם שלנו ואת הפרקטיות של החומר הנבחר בהתאם לנוחות שלנו.

  סטודיו לעצוב אורנה שבו מתמחה בהתאמת חומר הגמר הנכון והרלוונטי ביותר עבורכם. אורנה שבו ידועה בהקשבה שלה לצרכי הלקוח היא תעבור איתכם על כל האפשרויות ויחד תגיעו להחלטה הטובה ביותר עבורכם.

  כך אף עיצוב של אורנה לא דומה לאחר והיא יוצרת מקלחות מדהימות אשר ישאירו חותם עז על הלקוחות שלה – וזאת הבטחה.

  לעיצוב הבית שלך השאר פרטים

  אשמח לעמוד לשירותכם

   או התקשרו עכשיו : 0778048502

   עיצוב פנים נוספים

   עיצוב חנויות

   עיצוב חנויות קטנות וגדולות אם אתם קצת מכירים את השוק של עיצוב חנויות אתם בוודאי מכירים את השם אורנה שבו. אך עוד לפני שנרחיב על אורנה (אל תדאגו הפסקה האחרונה מוקדשת לה) אנו חייבים לציין כי עיצוב של חנות לא עושים...

   קרא עוד
   מעצבת מטבחים

   מעצבת מטבחים מומלצת אורנה שבו מדוע אסור לקנות בית חדש או ישן ללא עזרה של מעצבת מטבחים? אם כן אתם צריכים להבין כי המטבח הוא המרכז של הבית החדש. כפי שתראו בהמשך אורנה שבו היא מעצבת המטבחים המובילה בארץ והיא תגיד...

   קרא עוד
   עיצוב פנים לבית

   עיצוב פנים לבית הוא כבר מזמן דבר למביני עניין, כאשר כיום יותר ויותר אנשים מבקשים לשדרג את ביתם – מכיוון שהם מבינים כי כך יהיה להם הרבה יותר נעים לגור בבית שלהם. אין מה להשוות מבחינת מגורים בבית בין בית...

   קרא עוד

   לעיצוב הבית שלך השאר פרטים

   אשמח לעמוד לשירותכם

    או התקשרו עכשיו : 0778048502
    חברה לקידום אתרים ובניית אתריםם